Kredyt gotówkowy 100 000 złotych na 96 miesięcy.

Sprawdzanie najlepszych ofert kredytu gotówkowego na kwotę 100 000 złotych z okresem kredytowania równym 96 miesięcy zaczniemy od oferty kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbanku. Kredytobiorca, który zdecyduje się na zaciągnięcie w tym banku kredytu gotówkowego na kwotę 100 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 96 miesięcy będzie wpłacał do banku raty miesięczne po 1 722 złote każda. Kredyt wygeneruje mu koszt całkowity w wysokości 65 312 złotych. w ramach tej oferty można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 150 000 złotych, z okresem kredytowania od 6 do 120 miesięcy włącznie. Ta sama kwota, ale zaciągnięta w ramach kredytu gotówkowego w mBanku, da nam koszt całkowity w wysokości 66 080 złotych. Tutaj przyjdzie nam wpłacać do banku raty miesięczne po 1 730 złotych każda. Jeżeli chodzi o zakres kwot to mBank pozwala na zaciągniecie zobowiązania na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych na okres kredytowania od 3 do 96 miesięcy. W Plus Banku możemy również zaciągnąć kredyt gotówkowy. Przy naszej kwocie koszt zobowiązania będzie w wysokości 66 272 złotych. Co do rat kredytu każda będzie po 1 732 złote. Bank pozwala nam na zaciągniecie kredytu na kwotę od 800 złotych do maksymalnie 150 000 złotych z okresem kredytowania od 3 do 120 miesięcy. photo__4_.jpg

Continue reading...

Promesa jako forma zabezpieczenia kredytu samochodowego

Promesa z definicji jest czymś w rodzaju przyrzeczenia. W praktyce jest to dokument, który zobowiązuje określoną stronę do zrealizowania konkretnych usług na rzecz drugiej strony. Sytuacja ekonomiczna obydwu stron promesy wymaga czasem wprowadzenia takiego zobowiązania. Jak odnosi się to do realiów kredytów samochodowych?

Continue reading...

Warto sprawdzać swoją historię w BIK

credit-squeeze-522549_640.jpg Mało która z osób starających się o udzielenie przez bank kredytu sprawdza swoją historię w BIK, a powinna. Warto wiedzieć jaką opinię BIK nam wystawi, aby móc negocjować z bankiem ewentualny kredyt o jaki się ubiegamy. Bardzo często zdarzają się sytuacje, kiedy już dawno spłaciliśmy swój kredyt, a w BIK nadal widniejemy jako dłużnicy. Wiele banków z bardzo dużym opóźnieniem wysyłają do BIK informacje o spłaceniu przez danego klienta kredytu. Jeżeli tego nie sprawdzimy przed złożeniem wniosku w banku możemy po prostu otrzymać odmowną decyzję w sprawie kredytu. Może się zdarzyć również sytuacja, kiedy nasz poprzedni bank udzielający nam kredyt po prostu zapomnie wysłać do BIK informację, że już go spłaciliśmy. Warto wiedzieć wcześniej i dlatego tak ważne jest sprawdzenie swojej historii w BIK-u. Osoby, które mają naprawdę duże zadłużenia z dnia na dzień nie poprawią swojej zdolności kredytowej. Na dobrą opinię pracuje się latami.

Continue reading...