Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje Bank BGŻ BNP Paribas zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych kredytów gotówkowych w czerwcu 2018 roku. Oprocentowanie nominalne dla kredytu na kwotę 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy wynosi 5,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu dla banku jest dosyć duża, ale nie najwyższa na rynku i wynosi 9,90% pożyczonej kwoty. RRSO przyjmuje tutaj wartość 11,48%. Rata miesięczna jaką przyjdzie nam wpłacać do banku będzie równa 258 złotych. Maksymalna kwota kredytu w Banku BGŻ BNP Paribas wynosi 200.000 złotych. Maksymalny okres spłaty kredytu jest dosyć długi i wynosi aż 120 miesięcy. Możliwość rozłożenia kredytu gotówkowego na tak wiele miesięcy w wielu przypadkach bardzo się przydaje. Wiadomo zapłacimy więcej z tytułu odsetek, ale będziemy mogli rozłożyć kredyt na tyle rat na ile nas stać. Raty będą miały wysokość taką jaką bez problemu będziemy mogli co miesiąc płacić, tak więc wejdź zobaczyć dobre porady nie tylko na temat kredytów - http://www.jaka-lokata.pl/. money-1235580_640.jpg

Warunki kredytowania.

Duża zaletą tego zobowiązania jest to, że otrzymamy je bez zgody współmałżonka. Nie ma również konieczności ubezpieczenia kredytu co zmniejsza koszta jakie się z nim wiążą.

Formalności jakie są związane z uzyskaniem kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas zostały zredukowane do minimum. Jest to kredyt jaki otrzymamy szybko i nie będziemy musieli poświęcać wiele czasu na dostarczanie do banku potrzebnych dokumentów. Wniosek o kredyt gotówkowy można złożyć w łatwy sposób drogą elektroniczną. Decyzja wstępna o przyznaniu kredytu jest podejmowana przez bank naprawdę bardzo szybko. Kredytobiorcy starający się o zobowiązanie w tym banku mają możliwość zaciągnięcia kredytu w kwocie od 1 tysiąca złotych do 200 tysięcy złotych. Jak widać zakres kwot jakie udostępnia bank jest bardzo szeroki. Co do maksymalnej kwoty zobowiązania bank wyznacza ją na podstawie zdolności kredytowej danego klienta. Zdolność kredytową można zwiększyć wybierając pakiet ubezpieczenia kredytu, ale nie jest on warunkiem niezbędnym do uzyskania zobowiązania. Najdłuższy okres kredytowania wynosi tutaj aż 10 lat. Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie które posiadają zaświadczenie o stałych dochodach z tytułu umowy o pracę, ale również w umowy i dzieło, z umowy zlecenie jak też z tytułu rent, emerytur i prowadzenia działalności gospodarczej lub rolniczej.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.finansowastrona.com.pl/index.php?trackback/22

This post's comments feed