Kredyt gotówkowy w mBanku.

Kredyt gotówkowy oferowany przez mBank.

Pożyczając w mBanku kwotę 50 000 złotych na okres 72 miesięcy poniesiemy łącznie koszta w wysokości 26248 złotych. Miesięczne raty jakie przyjdzie nam spłacać będą po 1059 złotych. Kwota kredytu jaką udostępnia mBank wynosi od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 3 do 96 miesięcy. Oprocentowanie kredytu w Raiffeisen Polbanku wynosi od 9% do maksymalnie 9,2% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania pobierana jest prowizja w wysokości od 13% do nawet 15% kwoty pożyczki. Jest to dosyć wysoka prowizja, która w znaczący sposób podnosi koszta zobowiązania. Jedną z zalet jest brak prowizji przygotowawczej. Ma to znaczenie, gdyż w wielu ofertach wysokość takiej opłaty przygotowawczej może być naprawdę bardzo wysoka. Jednym z warunkiem skorzystania z oferty jest założenie rachunku do spłaty zobowiązania. Za takie konto bank nie pobiera jednak żadnych opłat. Za wcześniejszą spłatę zobowiązania nie zapłacimy również żadnej prowizji. Bank umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych od 1 do 3 miesięcy i jest to zupełnie bezpłatne. Restrukturyzacja umowy i zmiana parametrów kredyty nic nie będzie nas kosztowała. Za monit zapłacimy natomiast jedynie 8 złotych. Porównując ofertę mBanku z innymi jakie są dostępne na rynku możemy powiedzieć, ze jest to naprawdę ciekawa i godna uwagi oferta. Zawsze powinno się przed wybraniem zobowiązania zapoznać z nim dokładniej, aby móc zobaczyć czy jest to zobowiązanie opłacalne i jakie koszta będziemy musieli ponieść z jego tytułu. Nigdy decyzji kredytowej nie powinniśmy podejmować zbyt pochopnie.

Dokumenty wymagane przez mBank do zaciągnięcia zobowiązania.

Jednym z dokumentów jakie trzeba przedstawić, aby wziąć kredyt jest zaświadczenie od pracodawcy o zarobkach jak również przedstawienie dowodu osobistego. Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodów. Można pracować na umowę o pracę, otrzymywać dochody z działalności gospodarczej, renty, emerytury, czy też mieć dochody z własnego gospodarstwa rolnego. Co ważne biorąc kredyt do kwoty 50 tysięcy złotych wszystkie dokumenty o dochodach oraz ksero dowodu osobistego można przesłać przez internet. Mając założone w banku konto osobiste nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. W takich przypadkach bank analizuje historię wpływów na konto. Bardzo dużą zaletą kredytowania w mBanku jest otrzymanie bardzo szybkiej pożyczki gotówkowej i to nawet w przeciągu piętnastu minut. Obsługa tego banku uznawana jest z jedną z najlepszych.

Warunki kredytu gotówkowego w mBanku.

Bardzo dobre warunki kredytowe sprawiają, ze klienci rzadko kiedy podejmują negocjacje zobowiązań. Bank przedstawia nam ofertę kredytu z jakiej możemy skorzystać lub też nie. Wybór należy do kredytobiorcy. Ubezpieczenie spłat kredytu nie jest od banku wymagane, ale kredytobiorca ma takową możliwość. Stawki ubezpieczenia są przez bank doliczane do rat kredytu i stawka ta waha się od 0,096% do maksymalnie 0,2716%. Decydując się na ubezpieczenie kredytu mamy szansę na uzyskanie od banku wyższej kwoty kredytu. Bardzo dużą zaleta oferty jest to, że kredytobiorca ma pełny dostęp do informacji o swoim zobowiązaniu. Może sprawdzać harmonogramy spłat, ma wgląd do swojej umowy kredytowej jak również ma dostęp do wszystkich warunków jakie w tej umowie zostały podpisane. Zaletą jest również możliwość częściowej spłaty kredytu przed czasem, a nie tylko spłata całkowita kredytu przed czasem. Za zmianę harmonogramu spłat pożyczki bank nie pobiera żadnych opłat co z pewnością podnosi atrakcyjność tej oferty.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.finansowastrona.com.pl/index.php?trackback/20

This post's comments feed